Biało-niebiescy grają #razemdlamarysi!


26 stycznia 2020
Z życia klubu

Bez tytułu
Biało-niebiescy oprócz futbolu mają w sercu również pomaganie tym, którzy sami nie są w stanie poradzić sobie z przeciwnościami losu. Taka sytuacja spotkała rodziców Marysi Miąsko, która potrzebuje naszego ogromnego wsparcia,aby mogła żyć.


O chorobie Marysi Miąsko dowiedzieliśmy się od naszego Partnera Adama Bukowskiego z Telakces Jelenia Góra, który “zaraził”  nas chęcią pomocy. Nie da się ukryć, że w obliczu tak ciężkiej choroby jaką jest postępujący zanik mięśni liczy się przede wszystkim czas. Celem całej akcji jest zebranie kwoty 8 milionów złotych, gdyż właśnie tyle kosztuje innowacyjna i jedyna dająca szanse na wyleczenie terapia w Stanach Zjednoczonych.

“W tej chwili wszystko zależy od pieniędzy – życie mojej córeczki może uratować najdroższy lek świata! Musimy zebrać 8 milionów złotych, a mamy na to jedynie rok! W leczeniu mogą wziąć udział tylko dzieci, które nie przekroczyły drugiego roku życia” – Mama Marysi Miąsko


content_6a8cfaeb-a8ba-43f7-9a2b-83a1543a0ec9

By Marysia mogła wziąć udział w terapii, potrzebne jest aż 8 milionów złotych! Ogromna kwota i jednocześnie bardzo mało czasu. Marysia niebawem kończy roczek, a warunkiem podjęcia leczenia jest to, że dziecko nie może przekroczyć drugiego roku życia. Im wcześniej uda się zebrać środki, tym większe szanse ma moja córeczka. Czekamy na ostateczny kosztorys leczenia, ale pieniądze musimy zbierać tak szybko, jak się da – w przeciwnym razie nie zdążymy uratować Marysi.

Malutka ma może jedyną szansę na to, by moje  wciąż żyła. Proszę, pomóżcie nam zebrać tę astronomiczną kwotę, od której zależy życie Marysi!


Życie Marysi możecie ocalić grając #razemdlamarysi poprzez udział w zbiórce na stronie ->https://www.siepomaga.pl/razem-dla-marysi

Dodatkowo prowadzone są aukcje i licytacje na stronie -> https://www.facebook.com/groups/RazemDlaMarysi/

Natomiast o przebiegu akcji, wspierających i aktualnych informacjach o zbiórce znajdziecie na https://www.facebook.com/RazemDlaMarysi/  oraz https://www.instagram.com/razemdlamarysi/


Karkonosze już zaczęły działać! Na aukcje trafiła już dedykowana akcji koszulka meczowa KSK podpisana przez Prezydenta Miasta Jelenia Góra – Jerzego Łużniaka oraz 3 koszulki z podpisami całej I drużyny biało-niebieskich, a to jeszcze nie koniec!

IMG_20200124_190755~2 WhatsApp Image 2020-01-23 at 11.27.36 (1)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz