CRS od dzisiaj w Klubie Biznesu


9 listopada 2017
Z życia klubu

crs mniejsze

Nie każdy wie, że za dobrą formę fizyczną naszych piłkarzy w dużej mierze odpowiada Paweł Zimoń. Uznany trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta sportowy już od pewnego czasu pomaga Markowi Siatrakowi.

Efekty współpracy przypadły obu stronom do gustu na tyle, że w mijającym tygodniu doszło do podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy Centrum Rehabilitacji Sportowej prowadzonej przez trenera Zimonia oraz Karkonoszy Jelenia Góra.  W związku z tym już podczas meczu z Chrobrym na płocie stadionu pojawi się reklama CRS.

Publikujemy kilka najciekawszych informacji z bogatego CV naszego nowego partnera.

PAWEŁ ZIMOŃ
Jest fizjoterapeutą sportowym oraz trenerem przygotowania motorycznego. Pracuje z wieloma sportowcami zarówno zawodowymi jak i amatorami. Jego podopieczni rywalizują w MTB, DH, Enduro, MMA, Piłce nożnej, saneczkarstwie czy orientacji sportowej, gdzie zdobywają tytuły na poziomie krajowym i światowym.

Lokalnej społeczności dał się poznać pracując z Mają Włoszczowską- MTB od 2012 roku, Marcinem Zontkiem- MMA, kadrą Olimpijską Saneczkarzy, Karkonoszami Jelenia Góra czy Olimpią Kowary. Współpracował również z Górnikiem Wałbrzych oraz Odrą Opole. Aktualnie pracuje dla GIANT Factory Off Road Team przygotowując zawodników do startów w Pucharach i Mistrzostwach Świata.

Zachęcamy by samemu przyjrzeć się bliżej działalności CRS – zrobicie to tutaj https://www.facebook.com/centrumrehabikotacjinsportowej/

Witamy na pokładzie!

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz