CHG II nowym liderem IV ligi


18 listopada 2020
Pierwszy zespół

chrobry_glogow

Chrobry II Głogów został nowym liderem Koleje Dolnośląskie IV ligi – “zachód”. Głogowianie w środowe popołudnie wygrali w zaległym spotkaniu 15 kolejki z “GRYF-em” Gryfów Śląski 3-0.


Chrobry rozgrywał zaległe spotkanie wyjątkowo w Głogowie, gdyż pierwotnie mecz miał odbyć się w Gryfowie Śląskim, jednak drużyna “GRYF-a” przed tym spotkaniem trafiła na kwarantanne, co spowodowało zmianę terminu i lokalizacji meczu. Głogowianie wykorzystali atut własnego obiektu i już do przerwy prowadzili po trafieniach Przemysława Siudaka i Adriana Marciniaka. Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił drugim trafieniem Adrian Marciniak i 3 punkty pozostały w Głogowie. Warto zauważyć, że w ekipie Chrobrego rodzi się nowy snajper, ponieważ Marciniak w ostatnim tygodniu zdobył już 5 bramek.

Tym samym Karkonosze spadły (przyp.  na własne życzenie) na drugie miejsce w ligowej tabeli i tracąc 1 punkt do Chrobrego zmieniły się z uciekającego zająca w goniącego wilka. Biało-niebiescy stracili fotel lidera po 10 kolejkach. Podopieczni trenera Ołeksandra Shevelyukhina zostali liderami rozgrywek po 7 kolejce kiedy to w Rudnej pokonali miejscową Spartę 2-0.

O tym kto będzie mistrzem jesieni i przezimuje w fotelu lidera Koleje Dolnośląskie IV ligi – “zachód” zdecyduje ostatnia – 19 kolejka spotkań. Głogowianie wyjadą do Legnicy na mecz z Konfeksem, a biało-niebiescy w Osiecznicy zagrają z dobrze dysponowanym Leśnikiem.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz