Chrobry i Orkan dokończą 10 kolejkę


14 października 2020
Pierwszy zespół

goalkeeper-with-soccer-ball-stadium_43569-44

Dzisiejszego wieczoru Chrobry Głogów z Orkanem Szczedrzykowice nadrobi ligowe zaległości. Obie drużyny rozegrają spotkanie 10 kolejki, które zostało przełożone z pierwotnego terminu 27 września, gdyż z powodu ulewnych opadów deszczu boiska w Głogowie zostały zalane.


Spotkanie w Głogowie będzie bardzo ciekawym meczem, ponieważ z jednej strony głogowianie gonią liderujące Karkonoszy i nie mają miejsca na żadną wpadkę, a każdy punkt jest na wagę złota, natomiast Orkan dzięki zwycięstwu wskoczy na podium tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi – “zachód”.

Chrobry ma obecnie 22 punkty i traci 6 punktów do Karkonoszy Jelenia Góra. W minionej, 12 kolejce spotkań CHG na własnym obiekcie rozgromiło jaworską Kuźnię, aż 6-1. I-ligowy zespół z Głogowa swój mecz rozgrywa 16 października w Tychach, więc istnieje szansa na przesunięcie do rezerw kilku zawodników i wzmocnienie składu.

Natomiast Orkan Szczedrzykowice widocznie zaczyna wchodzić we właściwe tory, będąc katem dla kolejnych rywali. W ostatnich dwóch kolejkach pokonał Odrę Ścinawa 3-0 i Spartę Grębocice 2-1, a w tygodniu z rozgrywek okręgowego Pucharu Polski wyeliminował III ligowe rezerwy Miedzi Legnica.

Wieczorne spotkanie(środa, godz. 19:00) w Głogowie będzie na pewno zacięte i przyniesie ważne odpowiedzi w zakresie ligowej tabeli.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz