czy juniorzy młodsi awansują już jutro?


4 czerwca 2018
Juniorzy młodsi

21-Karkonosze4716

Piłkarze Jacka Kołodziejczyka już jutro  mogą zapewnić sobie awans do 1 ligi dolnośląskiej juniorów młodszych. W świętowaniu przeszkodzić jednak może Górnik Wałbrzych i… sam trener, który zapewnia, że od swoich zawodników wymaga zwycięstw do samego końca rozgrywek.

Do końca sezonu 2017/2018 nasi piłkarze rozegrają jeszcze 3 kolejki, (2 obligatoryjne) oraz zaległy mecz z Górnikiem Wałbrzych, który odbędzie się już jutro, na stadionie przy ulicy Złotniczej 12. Start zaplanowano na godzinę 17:30.

Daleki od otwierania szampana jest jednak trener Jacek Kołodziejczyk. Znany ze stawiania dużych wymagań tak samo sobie, jak i swoim podopiecznym cieszyć zamierza się dopiero po rozgrywkach, pod warunkiem, że jego zespół nie przegra w nich do samego końca.

Nie przyjmuje jeszcze gratulacji, bo na dzień dzisiejszy wciąż jesteśmy w drugiej lidze. Oczywiście, cieszę się na myśl o rywalizacji z najlepszymi zespołami województwa, m.in Zagłębiem Lubin, Śląskiej Wrocław, Chrobrym Głogów czy Miedzią Legnica, ale to jeszcze nie teraz. Powiedział nam trener drużyny juniorów młodszych. Zresztą awansować wcale nie będzie łatwo, bowiem do końca zostały nam trzy, ciężkie pojedynki z Górnikiem Wałbrzych, Polonią Świdnica oraz walczącymi o utrzymanie Łużycami Lubań.

Poza uzyskaniem promocji do wyższej klasy rozgrywkowej chcielibyśmy zrealizować jeszcze jeden cel. W tym sezonie póki co nie przegraliśmy i chcę by to nie uległo zmianie. Mamy pewne problemy kadrowe, ale wierzę, że moi piłkarze będą w stanie to osiągnąć. dodał Jacek Kołodziejczyk.

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe