Durlak bezkonkurencyjny w weekend


14 lutego 2017
Orliki

sobota

To chyba pierwszy taki przypadek, że drużyna Karkonoszy dzieli się na dwie części by zagrać i zwyciężyć równocześnie w dwóch turniejach.
Do takiej sytuacji doszło w miniony weekend za sprawą piłkarzy trenera Durlaka. Jego podopieczni w tym samym czasie rywalizowali w hali sportowej przy Złotniczej oraz popularnym “Mechaniku”.

Turniej przy Złotniczej doczekał się niezłej relacji na klubowym fanpage dlatego tutaj skupimy się na rozgrywkach organizowanych w “Mechaniku”, których patronem i głównym sponsorem było jeleniogórskie Centrum Instalacyjne WKTG znajdujące się przy ulicy Karola Miarki 18. ‘

Nie mogąc być w dwóch miejscach w tym samym czasie trener Durlak wybrał rozgrywki na stadionie więc na “Mechaniku” zastąpił go Sebastian Białożył i poradził sobie co najmniej tak samo dobrze jak on. Prowadzeni przez niego chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze tracąc tylko 2 gole a zdobywając aż 17!

 

Lotnik JS – KS Karkonosze 0:4
KS Karkonosze – MOKSiAL Szklarska 6:0
BKS Bolesławiec – KS Karkonosze  1:3
Bóbr Marciszów – KS Karkonosze 0:2
Mirsk – KS Karkonosze 1:2

Pomagamy Kaspianowihttp://kskarkonosze.pl/karkonosze-pomagaja-kaspianowi/

Głosuj na Pawła Pytla i Marka Siatraka w konkursie Nowin Jeleniogórskich. Sms pod numer 72150 o treści SP12 (Paweł Pytel) i TR7 na nr 7255 (Marek Siatrak). Koszt to 2,56 złotych z vat.

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe