Dziękuje za każdą pomoc – Oskar Wieliczko


16 października 2018
Z życia klubu
IMG_7603

Oskar Wieliczko, po raz kolejny w swojej zawodniczej przygodzie mierzyć się musi z urazem więzadeł. Dzięki wsparciu wielu osób nie traci jednak otuchy. Nasz bramkarz wierzy, że jak najszybciej wróci na boisko, a za uzyskaną pomoc odwdzięczy się nie tylko dobrą grą.

Oskar WieliczkoBardzo dziękuje wszystkim za dotychczasową pomoc. Bardzo to doceniam i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł się za to odwdzięczyć, w taki lub inny sposób. Moje rozstanie z piłką będzie niestety dłuższe niż myślałem na początku. Martwi fakt, że to już 4 operacja, chociaż problem tym razem dotyczy prawego kolana. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie czekać mnie będzie zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Bardzo możliwe, że już w listopadzie trafie na stół operacyjny.
 
Oskar, jak łatwo się domyślić pali się do powrotu na boisko. Każdy dzień bez piłki dłuży się niemiłosiernie, brakuje mi meczów i treningów, ale dobrze widzieć, że drużyna fajnie sobie radzi również bez mojej obecności. Życzę chłopakom by zdobyli jak najwięcej punktów i by omijały ich kontuzje. Szkoda, że z AKS-em i Chrobrym dopisaliśmy sobie tylko 1 “oczko”, ale zespół w obu tych spotkaniach pozostawił po sobie dobre wrażenie.
 
O nadchodzącym meczu charytatywnym. Ciesze się, że już w sobotę wszyscy razem spotkamy się na Złotniczej. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. Raz jeszcze dziękuje wszystkim tym, którzy mi pomagają. Czuje się dzięki temu dużo silniejszy. Do zobaczenia!

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe