FIT PLANETA z Karkonoszami!


30 marca 2019
Z życia klubu

55608146_403230183795903_5306028066634465280_n

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że do Partnerów jeleniogórskich Karkonoszy dołączyła właśnie FIT PLANETA – Kuchnia Polska, która swoim patronatem objęła drużynę juniorów starszych!  W dzisiejszych czasach, każdy się spieszy i często nie mamy pomysłu co zjeść na obiad.  Z FIT PLANETĄ to nie problem! Wstąp do restauracji i sam skomponuj dla siebie pyszne śniadanie lub obiad, na który masz ochotę. Sam  decydujesz co jesz i ile płacisz. Wybór dań jest ogromny, od potraw mięsnych, poprzez dania jarskie, na deserach kończąc. Wszystkie posiłki zawsze są przygotowane z najwyższej jakości produktów. Jedna cena jedna waga i ogromny wybór dań kuchni polskiej i nie tylko.


FIT PLANETĘ możecie odwiedzić będąc na zakupach w Galerii Nowy Rynek, gdzie restauracja znajduje się zaraz przy wejściu od ul. Podwale. Natomiast mieszkańcy Zabobrza mogą spróbować pysznych dań serwowanych przez restaurację zlokalizowaną w Galerii Sudeckiej w strefie Gastro. Z resztą sami zobaczcie foto-galerię i odpowiedźcie sobie na pytanie dlaczego jeszcze Was tam nie ma 🙂


Dla tych, którym zależy na większej dbałości o dietę,  FIT PLANETA stworzyła  dodatkowo wiele dań w dietetycznej, prostej formie. Jeśli nie masz czasu na to by zjeść od razu lub chcesz zabrać ze sobą posiłek dla bliskich nasze dania spokojnie możesz zabrać na wynos.


W ostatniej godzinie restauracja zaprasza na happy hour – cały asortyment jest wówczas za połowę ceny!


Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc okazane grupie juniorów starszych przy zakupie kompletu dresów sportowych!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz