Giziński powołany do kadry Dolnego Śląska!


28 listopada 2018
Pierwszy zespół

Oskar Giziński -przodem

W dniu dzisiejszym t.j. 28 listopada 2018 r. Oskar Giziński otrzymał powołanie na konsultacje kadry Regions Cup.W mailu jaki otrzymaliśmy od wydziału szkolenia DolZPN obok 29 nazwisk piłkarzy z Dolnego Śląska dumnie widnieje imię i nazwisko Oskara Gizińskiego. Pomocnik biało – niebieskich 4 grudnia w Legnicy będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i zyskania przychylności w oczach trenera kadry – Jacka Opałki.

Przypomnijmy, że kadra Dolnego Śląska w ostatniej kolejce eliminacyjnego turnieju UEFA Regions Cup reprezentacja Dolnego Śląska wywalczyła awans do turnieju finałowego. Turniej finałowy odbędzie się w czerwcu 2019 roku u jednego z finalistów.

Awans do finałów Mistrzostw Europy uzyskały:

Istanbul (Turcja), Bavarian Football Association (Niemcy), West Slovak Football Associations (Słowacja), Castilla y León (Hiszpania), KFS Hradec Králové (Czechy), Ligue de Normandie (Francja),

Ostatnim finalistą będzie drużyna z pośród Irlandii Północnej,  Macedonii, Portugalii i Rosji.


W imieniu Zarządu, zawodników i działaczy gratulujemy i trzymamy kciuki ,aby przygoda z reprezentacją Regions Cup trwała jak najdłużej. BRAWO GIZI!!!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz