Tabela i Terminarz III Ligi grupy III


11 sierpnia 2016

Aktualna tabela przygotowana przez serwis 90minut.pl 

 

Terminarz rozgrywek III ligi gr. III KS Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 1 – 7-8 sierpnia

Karkonosze – Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 – 14-15 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie – Karkonosze

Kolejka 3 – 18 sierpnia

Karkonosze – MKS Kluczbork

Kolejka 4 – 21-22 sierpnia

Ślęza Wrocław – Karkonosze

Kolejka 5 – 28-29 sierpnia

Karkonosze – Foto Higiena Gać

Kolejka 6 – 4-5 września

Polonia Bytom – Karkonosze

Kolejka 7 – 8 września

Karkonosze – Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 8 – 11-12 września

Miedź II Legnica – Karkonosze

Kolejka 9 – 18-19 września

Karkonosze – Warta Gorzów Wlkp.

Kolejka 10 – 25-26 września

LKS Goczałkowice Zdrój – Karkonosze

Kolejka 11 – 2-3 października

Karkonosze – Carina Gubin

Kolejka 12 – 9-10 października

Górnik II Zabrze – Karkonosze

Kolejka 13 – 16-17 października

Karkonosze – Piast Żmigród

Kolejka 14 – 23-24 października

Karkonosze – Stal Brzeg

Kolejka 15 – 30-31 października

Zagłębie II Lubin – Karkonosze

Kolejka 16 – 6-7 listopada

Karkonosze – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 17 – 13-14 listopada

Lechia Zielona Góra – Karkonosze

Kolejka 18 – 20-21 listopada

Gwarek Tarnowskie Góry – Karkonosze

Kolejka 19 – 12-13 marca

Karkonosze – Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 20 – 19-20 marca

MKS Kluczbork – Karkonosze

Kolejka 21 – 26-27 marca

Karkonosze – Ślęza Wrocław

Kolejka 22 – 2-3 kwietnia

Foto Higiena Gać – Karkonosze

Kolejka 23 – 9-10 kwietnia

Karkonosze – Polonia Bytom

Kolejka 24 – 16 kwietnia

Odra Wodzisław Śląski – Karkonosze

Kolejka 25 – 23-24 kwietnia

Karkonosze – Miedź II Legnica

Kolejka 26 – 27 kwietnia

Warta Gorzów Wlkp. – Karkonosze

Kolejka 27 – 30 kwietnia-1 maja

LKS Goczałkowice Zdrój – Karkonosze

Kolejka 28 – 7-8 maja

Carina Gubin – Karkonosze

Kolejka 29 – 14-15 maja

Karkonosze – Górnik II Zabrze

Kolejka 30 – 21-22 maja

Piast Żmigród – Karkonosze

Kolejka 31 – 28-29 maja

Stal Brzeg – Karkonosze

Kolejka 32 – 4-5 czerwca

Karkonosze – Zagłębie II Lubin

Kolejka 33 – 11-12 czerwca

Rekord Bielsko-Biała- Karkonosze

Kolejka 34 – 18-19 czerwca

Karkonosze – Lechia Zielona Góra