Jakub Frankiewicz odchodzi z Karkonoszy


1 lipca 2020
Pierwszy zespół

fRANEK

Jakub Frankiewicz w sezonie 2020/2021 nie przywdzieje już biało-niebieskiego trykotu Karkonoszy. W dniu dzisiejszym zawodnik porozumiał się z Klubem ze Złotniczej i opuścił szeregi jeleniogórzan.


Rosły stoper spędził przy Złotniczej 12 prawie pełny (przedwcześnie zakończony COVIDEM-19) sezon 2019/2020. W Karkonoszach pojawił się latem 2019 roku, kiedy to został wypożyczony z Górnika Zabrze. Na Śląsku występował głównie młodzieżowej drużynie (CLJ) oraz zadebiutował w rezerwach Górnika w III lidze piłkarskiej.

W barwach Karkonoszy rozegrał prawie pełną (kontuzja kostki wyłączyła Kubę z gry na ponad miesiąc) rundę jesienną zdobywając 1 bramkę (w meczu wyjazdowym z Orkanem Szczedrzykowice).

Frankiewicz wspólnie ze swoim menadżerem zamierza poszukać klubu na wyższym poziomie rozgrywek.

“Kuba dziękujemy za boiskową walkę, każdą kroplę wylanego potu i każdy przebiegnięty metr, który przyczynił się do zwycięstw biało-niebieskich! Szkoda, że w nowym sezonie już nie pośmiejemy się i nie pożartujemy jadąc na kolejny mecz, ale mamy nadzieję, że przy Złotniczej 12 spotkamy się jeszcze nie raz i wspólnie pokibicujemy 🙂
Życzymy Ci powodzenia w dalszej sportowej przygodzie i do zobaczenia na piłkarskim szlaku!”

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz