Juniorzy młodsi gromią i awansują do I ligi LDJM!

30 maja 2019
Juniorzy młodsi

WKS

Fantastyczną rundę wiosenną w II lidze juniorów młodszych rozgrywają podopieczni Jacka Kołodziejczyka! Gromiąc dziś we Wrocławiu WKS Śląsk II Wrocław 4:0 biało-niebiescy przypieczętowali powrót do I ligi dolnośląskiej juniorów młodszych!

Spotkanie XII kolejki II ligi LDJM miało się pierwotnie odbyć w środowe popołudnie jednak na prośbę gości drużyna popularnego “Zośki” udała się do Wrocławia z samego rana, bowiem mecz ustalony został na godzinę 9:00 rano. Sytuacja ta sprawiła, że chłopcy nie pospali dzisiejszej nocy, ponieważ ze Złotniczej 12 wyruszyli o 6:00 rano. Zapewne podróż do Wrocławia przebiegła w kompletnej ciszy, bo co nie dospali w nocy to nadrobili w busie 🙂 Najważniejsze, ze nawet brak snu nie przeszkodził juniorom młodszym na postawienie kropki nad “i”  poprzez wygraną i zdobycie upragnionego awansu! Sprawę do przerwy załatwili: Robert Wiejak, Kacper Tokarz i Szymon Sołtysiak. Po przerwie pozamiatał Sołtysiak, dokładając drugą bramkę w tym spotkaniu.
Brawo chłopaki! Brawo trener! Później więcej o meczu.