Juniorzy młodsi gromią Konfeks


10 maja 2019
Juniorzy młodsi

jmłodsztW środowe popołudnie juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Jacka Kołodziejczyka zabawili się z zawodnikami Konfeksu Legnica i zwyciężyli aż 9:1! Dzięki wygranej nad legniczanami biało-niebiescy umocnili się na 2 pozycji w tabeli II ligi dolnośląskiej.


Strzelanie przy Złotniczej 12 w 15 minucie meczu rozpoczął Wiejak.  3 minuty później 2 bramkę dla Karkonoszy zdobył Łukasz Ranecki, a do przerwy po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Frydryk i Tomaszewski. Z pewnym 4 bramkowym prowadzeniem biało-niebiescy mogli udać się na przerwę. Przez pierwsze 45 minut to Karkonosze prowadziły grę, a zawodnicy praktycznie w ogóle nie zagrozili bramce Mieszały.

Po przerwie biało-niebiescy nie zamierzali spuszczać z tonu i zaaplikowali swoim rywalom kolejne 5 bramek. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Ranecki 50′, Tomaszewski 65′, Tomaszewski 70′, Kułakowski 76′ oraz Tomaszewski 84′, który w tym meczu ustrzelił 4 gole! Nasi zawodnicy przy wyniku 8;0 poczuli się na tyle pewnie, że w kuriozalnych okolicznościach stracili bramkę, której autorem był Łukasz Grabacz 82`.

Środowe spotkanie skomentował trener juniorów młodszych – Jacek Kołodziejczyk:
“Wynik nie jest niespodzianką, z tego też względu, że obecnie zajmujemy drugą pozycję,  a Konfeks Legnica zamyka ligową tabelę. Spodziewaliśmy, że przeciwnik może nie będzie z najwyższej półki, ale bardzo ważne było podejście mentalne do tego spotkania ponieważ tydzień temu graliśmy z przedostatnim zespołem ligi – Górnikiem Wałbrzych i tam tego mentalu zabrakło i była męczarnia. Dzisiaj chłopcy podeszli inaczej do meczu, więc było dużo łatwiej, bo podeszli z pełnym zaangażowaniem, stąd wysoki wynik”

Zapytaliśmy się również o niedzielną potyczkę z liderem rozgrywek Chrobrym II Głogów:
“Do meczu podejdziemy spokojnie, Chrobry to zdecydowanie najlepsza drużyna w lidze. Oczywiście nie składamy broni i do niedzielnego przeciwnika podchodzimy z pełnym szacunkiem i walką o pełna pulę”


VIII Kolejka rundy wiosennej II ligi dolnośląskiej juniorów młodszych
Karkonosze Jelenia Góra 9:1 Konfeks Legnica
1:0 Wiejak 15′,
2:0 Ranecki 18′,
3:0 Frydryk 24′,
4:0 Tomaszewski 34′,
5:0 Ranecki 50′,
6:0 Tomaszewski 65′,
7:0 Tomaszewski 70′,
8:0 Kułakowski 76′,
8:1 Ł. Grabacz 82′,
9:1 Tomaszewski 84′

Skład KSK:
Karkonosze: Mieszała, Niżnik – Michalik, Kubicki, Frydryk, Romanowski, Galos, Wiejak, Kułakowski, Tomaszewski, Tokarz, Ranecki,  Ciepiela, Jurecki, Firmanty, M. Engler.


Niedzielny mecz juniorów młodszych o fotel lidera II ligi dolnośląskiej B1 juz o godz. 13;00 w Parku Sportowym Złotnicza! Przyjdźcie i bądźcie “12” zawodnikiem Karkonoszy!

Foto na górze: www.jelonka.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe