Juniorzy młodsi przegrali w Legnicy

9 lutego 2018
Juniorzy młodsi
 27153410_1847200221987888_1105645612_n

Bardzo dobre 45 minut w meczu Miedzią Legnica to niestety za mało. Prowadzący do przerwy biało – niebiescy w drugiej odsłonie zagrali dużo gorzej i ostatecznie wysoko przegrali w Legnicy  2-5 (1-0).

Oddajemy głos trenerowi juniorów: Graliśmy dzisiaj drugi mecz towarzyski tej zimy. Przegrywamy z Miedzią Legnica 2-5. Niestety brakuje nam ciągłości w graniu. Pierwsza połowa wyglądała w naszym wykonaniu nieźle, czego dowodem było prowadzenie 1-0 po bramce Tomaszewskiego. Niestety w drugiej odsłonie zagraliśmy zdecydowanie za nisko i popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych.
Nikt nie lubi przegrywać ale mimo wszystko uważam, że był to bardzo wartościowy sprawdzian. Cieszy mnie też, że konsekwentnie wprowadzamy do zespołu trzech chłopców z rocznika 2003.  Za tydzień 18 lutego zmierzymy się we Frydlancie z juniorami starszymi Włókniarza Mirsk. Tyle Jacek Kołodziejczyk.

Bramki dla Karkonoszy – Tomaszewski, Żurawski.