Juniorzy młodsi rozbijają Trutnov


29 lipca 2018
Juniorzy młodsi

27153410_1847200221987888_1105645612_n

Podopieczni Jacka Kołodziejczyka rozegrali dziś drugi mecz sparingowy w obecnie trwającym okresie przygotowawczym. Po remisie z Polonią Świdnica (3-3) tym razem wysoko pokonali FK Trutnov (8-1).

Dzisiejszy mecz, podobnie jak pojedynek z Polonią odbył się w systemie 3×30 minut. Mecze z FK Trutnov to już tradycja powiedział Jacek Kołodziejczyk. Gościmy Czechów latem, oni zapraszają nas zimą. Cieszę się, że mamy wtedy okazję by skorzystać z ich dobrej bazy treningowej. Co do składu mam do dyspozycji już prawie kompletną kadrę. Moi podopieczni powoli wracają z urlopów. Czekamy jeszcze na 3-4 zawodników. Jesteśmy w trakcie ciężkich zajęć, a mimo to wyglądamy dobrze od strony kondycyjnej. To cieszy.

Pozostając na dłużej w temacie kadry, którą będzie dysponował odpowiada. Pozostał szkielet zespołu i to cieszy, ale dołączyło do nas wielu nowych zawodników, którzy potrzebują czasu by wkomponować się w nasz system. Mamy przez to pewne problemy natury taktycznej, ale jestem pewien, że niebawem uda się to poukładać. Musimy być gotowi do długiego i ciężkiego sezonu. W tym roku czekają na na nas przecież dużo mocniejsi rywale niż w poprzednich rozgrywkach. Naszym celem jest utrzymanie w dolnośląskiej elicie.  Zakończył trener Kołodziejczyk.

Gole: Kułakowski x3, Tomaszewski x2, Wiejak, Sołtysiak, Ranecki.

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe