Juniorzy młodsi wygrali z Lechią

29 marca 2018
Juniorzy młodsi

21-Karkonosze4716

Piłkarze Jacka Kołodziejczyka grali dziś w Dzierżoniowie z tamtejszą Lechią. Po golach Raneckiego oraz Sołtysiaka wygrali 2-1.

O przebiegu meczu opowiada szkoleniowiec juniorów młodszych. To zwycięstwo przyszło do nas po zaciętym i wyrównanym spotkaniu. Trzy punkty oczywiście cieszą, martwi jednak, że okresy dobrej gry przeplataliśmy też nieco słabszymi momentami, gdzie to gospodarze byli od nas groźniejsi. W pierwszej połowie mimo naszej optycznej przewagi przeciwnik stworzył sobie aż 3 sytuacje, z których mogła paść bramka. W końcówce pierwszej odsłony przeszliśmy jednak do wyższego pressingu dzięki czemu bramkę po podaniu Siudaka zdobył Ranecki. Po przerwie mieliśmy jeszcze większą przewagę na boisku, czego efektem był gol Szymona Sołtysiaka, który dobrze zachował się w zamieszaniu powstałym po rzucie rożnym. Niestety 5 minut przed końcem meczu pozwoliliśmy sobie na dekoncentrację, która kosztowała nas stratę gola i nerwy do samego końca. Gospodarze trafili bezpośrednio z rzutu rożnego i mam tutaj spore pretensje do mojego zespołu, który popełnił duże błędy w ustawieniu. Więcej goli już nie padło, a trzy punkty zdobyte na inaugurację cieszą. Następne spotkanie zagramy już we wtorek przy złotniczej o 15. Naszym rywalem będzie Kuźnia Jawor.  – Zakończył Jacek Kołodziejczyk.