Juniorzy młodsi zagrają o Puchar Polski


19 lipca 2018
Juniorzy młodsi

21-Karkonosze4716

Pewną tradycją w Karkonoszach, stało się już wystawianie dwóch zespołów w rozgrywkach o Okręgowy Puchar Polski. Tym razem, zobaczymy jednak aż trzy biało – niebieskie drużyny. Do seniorów i juniorów starszych dołączyli juniorzy młodsi. Zmierzą się z Bobrem Marciszów. 

Skąd wziął się ten pomysł pytamy Jacka Kołodziejczyka. Trenera drużyny.

Pomysł padł ze strony Prezesa Kowalczyka, a ja chętnie go podchwyciłem. Udział w rozgrywkach PP uważam za ciekawy sprawdzian naszych możliwości – mówi.

Na pytanie czy nie boi się rywalizacji z mocniejszą siłowo drużyną odpowiada. Chłopcy z pewnością będą odstawać fizycznie od rywali, ale wierzę, że technicznie i taktycznie będziemy do tej rywalizacji gotowi. Myślę jednak, że mecz odbędzie się w sportowych warunkach i o zwycięstwie zadecydują typowo piłkarskie umiejętności. Podsumowując, rywal z pewnością poprzeczkę zawiesi nam wysoko, ale mimo to wierzę, że będziemy w stanie wygrać ten mecz.

Występ w PP będzie dla nas ciekawą przygodą, ale to tylko jeden z elementów okresu przygotowawczego, który będzie długi i ciężki. Dlatego na początku przygotowań (start dzisiaj o godzinie 15:00) pracować będziemy głównie nad motoryką – tyle Jacek Kołodziejczyk

Karkonosze Jelenia Góra w I Rundzie PP 15.08.2018 r.

Karkonosze JM – Bóbr Marciszów

Karkonosze JS – Orzeł Wojcieszów

KS Stara Kamienica – Karkonosze Jelenia Góra (seniorzy)

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe