Klub Biznesu zagrał w piłkę dla bezdomnych zwierząt


29 września 2018
Z życia klubu

zdjęcie główne

W świetnej atmosferze, na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze bawiło się dziś blisko 50 osób. Połowa ze zgromadzonych stworzyła 3 zespoły, które rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym. Pozostali wspierali kolegów na trybunach. 

Dzięki gościnności Pani Dyrektor Barbary Marszałek – Szurek i niezłej aury spędziliśmy blisko dwie godziny na Orliku świetnie się bawiąc i integrując. Gołym okiem widać było, że wszystkich zebranych połączył wspólny cel – pomoc zwierzętom. Nie było chyba nikogo, kto nie oglądał by rosnącej górki karmy dla zwierząt z zainteresowaniem. Wzajemnie sobie gratulowaliśmy zbiórki, gry, wszystkiego. – powiedział Konrad Ambroży. 

IMG_20180929_123815_resized_20180929_020636615

Zbiórka karmy była tylko dodatkiem. Piłkarze za swój udział w zabawie musieli bowiem… zapłacić 50 złotych. Część firm, która nie miała kogo posłać do gry postanowiła jednak podkupić zawodników, stąd na Orliku oglądaliśmy dzisiaj kilku juniorów młodszych.

Wracając do godziny 11:00 i  startu rozgrywek piłkarskich. Na placu boju zameldowały się 3 zespoły. Dwa z Klubu Biznesu – zbudowane przez przyjaciół Karkonoszy i pracowników firm, które na co dzień wspierają Biało – Niebieskich oraz drużyna przyjaciół schroniska, wzmocniona dodatkowo dwoma juniorami Jacka Kołodziejczyka. Wyniki pozostaną tajemnicą uczestników. Najważniejsze, że padło dziś dużo ładnych golipowiedział Konrad Ambroży. Bawiliśmy się świetnie. – zakończył.

IMG_20180929_115131_resized_20180929_020630197

Przypomnijmy, że piłkarze mogli dziś liczyć na sporo zachęt. Kosmetyka samochodowa Niagara zaprosiła wszystkich na darmowe mycie samochodu, Apartamentowiec Norweska Dolina ze Szklarskiej Poręby do skorzystania ze SPA, a nasi przyjaciele z banku Credit Agricole dostarczyli też przepyszne pączki. Niczego nam dziś nie zabrakło.

Nic dziwnego, że bardzo zadowolona była Pani Anna, kierownik schroniska. Dziękuje wszystkim wspaniałym ludziom, którzy spotkali się tu dzisiaj by pomagać zwierzętom. Dziękuje Konradowi Ambrożemu za pomysł i  jego realizację. Dziękuje Pani Marzenie Mielczarek z Norweskiej Doliny oraz Panu Jackowi z Kosmetyki Samochodowej Niagara. Mam nadzieję, że to nie koniec naszych wspólnych działań powiedziała. 

Również wspomniany Pan Jacek z “klubowej” myjni nie szczędził miłych słów organizatorowi i uczestnikom.

Dziękuje Prezesowi Ambrożemu za jego wielkie zaangażowanie i za jego konsekwencje w dążeniu do celu. Dzięki temu udało się zorganizować wspaniałą imprezę, w której członkowie Klubu Biznesu mieli okazję wspomóc Schronisko dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Brawo MY!!!powiedział. 

W trakcie zabawy pojawił się pomysł organizacji kolejnej, większej edycji takiego turnieju. Czy w przyszłym roku zagramy o Puchar Kierownika Schroniska / Klubu Biznesu? Czas pokaże. Póki co szykujemy się na kolejny weekend. W Galerii Sudeckiej odbywać się wtedy będzie “Dzień Zwierzaka”, a Klub Biznesu przeprowadzi licytację na rzec podopiecznych schroniska. Zakończył organizator dzisiejszej zabawy i Manager Klubu Biznesu Konrad Ambroży

Mariusz Siuda

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz