Kolejny wyjazdowy mecz bez porażki

29 sierpnia 2019

69355845_753173265136200_7330278103500980224_n

Mecz stałych fragmentów. Tak można podsumować środowe spotkanie Karkonoszy na wyjeździe z Orkanem Szczedrzykowice. Po 90 minutach walki na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Godzina 18:00, środa, Szczedrzykowice. Piłkarze wybiegają na murawę z jednym celem – zwycięstwo. Pierwsze minuty sprawiały wrażenie, że podopieczni trenera Shevelyukhina odrobili  lekcję i chcą od pierwszych minut narzucić swoją inicjatywę. W 5 minucie meczu biało – niebiescy wywalczyli rzut rożny.  Po lekko wycofanym dośrodkowaniu Gizińskiego, w samo okienko bramki, z woleja, skierował piłkę Jakub Frankiewicz. Niestety zamiast  pójść za ciosem, ataki Karków umilkły, a inicjatywę przejęli gospodarze. Poskutkowało to bramką w 14 minucie meczu. Po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Dominik Medyński. Do końca pierwszej połowy przewaga przechodziła z rąk  jednej drużyny do drugiej.

Na drugą połowę goście wyszli zmobilizowani co było widoczne na boisku. Wypracowali więcej sytuacji tylko za każdym razem brakowało przysłowiowej kropki nad “i”. Dodatkową motywacją była czerwona kartka w 81 minucie dla zawodnika gospodarzy – Sebastiana Burdy. Do ostatniej minuty Karkonosze oblegały bramkę gospodarzy. Niestety  nieskutecznie, więc gdy zabrzmiał ostatni gwizdek wynik był taki sam jak po 14 minucie – 1:1.

Następną okazję na zdobycie 3 punktów Karkonosze otrzymają już w sobotę na swoim boisku przy ul. Złotniczej, o godzinie 16:00. W IV kolejce naszym przeciwnikiem będzie Sparta Rudna. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dopingu!

Orkan Szczedrzykowice 1:1 Karkonosze Jelenia Góra

14′ Medyński (1:1)                     6′ Frankiewicz (0:1)