Koniec głosowania na sportowca i trenera roku


16 lutego 2017
Z życia klubu

foto_plebiscyt

Przez kilka ostatnich tygodni trwało głosowanie na sportowca i trenera roku w konkursie organizowanym przez Nowiny Jeleniogórskie.

Od wczoraj nie można już głosować. Karkonosze we wspomnianym konkursie reprezentują Paweł Pytel i trener pierwszej drużyny Marek Siatrak.

Obaj zgodnie twierdzą, że nie wygrana a sam fakt uczestnictwa w tak prestiżowym konkursie jest najważniejszy. To mój pierwszy sezon w piłce seniorskiej i już pojawiłem się w takim towarzystwie. Pytany czy już przygotował garnitur młody pomocnik biało – niebieskich odpowiada skromnie. Jestem wdzięczny za nominacje i z tego miejsca dziękuje wszystkim za oddane na mnie głosy. Zrobię co w mojej mocy, aby nikt ich nie żałował. – Powiedział nam Paweł Pytel.

Jakie wyniki ostatecznie osiągnęli reprezentanci Karkonoszy dowiemy się już 18 lutego podczas uroczystej gali w muszli koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

Pomagamy Kaspianowihttp://kskarkonosze.pl/karkonosze-pomagaja-kaspianowi/

Konrad Ambroży

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe