Koniec licytacji!


28 lutego 2017
Z życia klubu

16763868_965523796915210_423293331_o

Równo tydzień temu, dzięki uprzejmości Ośrodka Konferencyjno – Wypoczynkowego Krucze Skały z Karpacza rozpoczęliśmy licytację charytatywną, z której cały dochód trafić miał do małego Kaspiana i jego rodziców.

Przypomnijmy. Pięciolatek z Piechowic cierpi na autyzm dziecięcy. Ta choroba bez zastosowania odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji prowadzi do kompletnej niesamodzielności chorego.

W tej sytuacji Pani Milena, mama Kaspiana zgłosiła się do klubu z prośbą o pomoc. Biało – Niebieska rodzina Karkonoszy podjęła wyzwanie i po raz kolejny nie ma się czego wstydzić ! W zakończonej przed chwilą licytacji udało się nam ostatecznie osiągnąć kwotę 1100 złotych !

Najwyższą kwotę zaproponował Pan Marcin Kaflik z Cieplic, któremu serdecznie gratulujemy. Nie wiemy jeszcze czy przekaże komuś zaproszenie, czy sam na tydzień przeniesie się z Cieplic do Karpacza ;). Zgodnie z naszymi informacjami mama wraz z chłopcem przebywają obecnie we Wrocławiu.

Zwycięska oferta padła już dobę po starcie aukcji, w których udział wzięły 4 osoby. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku serdecznie, w imieniu Klubu oraz Rodziców i Kaspiana dziękujemy. Przypominamy jednak, że to nie koniec. Kaspianowi można pomóc poprzez oddanie 1% swojego podatku, wysłanie sms, bądź wsparcie darowizną. Klub pracuje również nad kolejną aukcją charytatywną. Szczegóły niebawem.

Link do strony poświęconej Kaspianowi znajdziecie tutaj.

 

Konrad Ambroży

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe