Koronawirus 2:0 Runda wiosenna


20 marca 2020
Pierwszy zespół

covid-piłka

Nie mamy dla Was dobrych wiadomości…. W dniu dzisiejszym PZPN poinformował za pomocą portalu www.laczynaspilka.pl, że na inaugurację wiosennych rozgrywek poczekamy do 26 kwietnia.


Poniżej prezentujemy Wam pełną treść komunikatu PZPN, które jest dostępne pod linkiem -> Komunikat ws rozgrywek PZPN

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.


O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

P.S. Pozostaje pytanie czy jeszcze w ogóle w sezonie 2019/2020 będziemy mieli okazję wybiec na dolnośląskie areny piłkarskie? Cóż….. czas pokaże, tymczasem pamiętajcie, że to zależy głównie od Was i od tego czy tak jak my weźmiecie udział w akcji #zostajęwdomu!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz