Licytujemy dla Kaspiana !


21 lutego 2017
Z życia klubu

Bez tytułu

Już od kilkunastu dni Karkonosze angażują się w pomoc Kaspianowi. Ten 5 letni Piechowiczanin cierpi na autyzm dziecięcy. Ta choroba, gdy nie jest leczona w odpowiedni sposób prowadzi do pełnego uniezależnienia od opiekunów. Szansą dla Kaspiana na normalne życie jest bardzo kosztowna rehabilitacja.

Karkonosze objęły “opieką” małego mieszkańca Piechowic, ale jak zwykle nie jesteśmy sami. Niemal natychmiast pojawiło się wiele osób fizycznych jak i przedsiębiorstw oraz szkół gotowych do pomocy. Nie zawiedli kibice i sportowcy związani nie tylko z naszym klubem!

Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że pomożecie po raz kolejny.

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy “Krucze Skały” z Karpacza przygotował i przekazał nam zaproszenie dla 2 osób na 7 noclegów. Do wykorzystania w dowolnym momencie roku. Zaproszenie obejmuje śniadania i obiadokolacje oraz korzystanie z części spa. Jego cena rynkowa to prawie 1600 złotych ! 

 

W momencie publikacji tego wpisu rozpoczynamy jego licytację. Aukcja potrwa 7 dni i zakończy się 28.02 o godzinie 12. Jeżeli chcecie zrobić komuś niespodziankę i kupić taki prezent liczymy na Waszą aktywność ! Jednak również nie uczestnicząc w aukcji możecie pomóc. Wystarczy kilka szybkich kliknięć by udostępnić link do aukcji. Dzięki temu zwiększymy szansę na sprzedaż zaproszenia oraz dotrzemy do osób, które w inny sposób będą mogły pomóc Kaspianowi i jego rodzicom. Pokażmy po raz kolejny jak wielką siłę stanowimy. Do dzieła !

Licytacja zakończona

 

Więcej o Kaspianie oraz w jaki sposób można mu pomóc przeczytacie tutaj http://kskarkonosze.pl/karkonosze-pomagaja-kaspianowi/

Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Licytujemy dla Kaspiana !"

Powiadom o
avatar
250
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomek
Gość

100 zł

Rafał
Gość

150 zł

Marcin
Gość

700

Grzegorz
Gość

1000

Marcin
Gość

1100

wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe