MFK Trutnov przetestuje ekipę Pietrzyka


21 lutego 2019
Pierwszy zespół

PLAKAT TRUTNOV

Już dziś w czeskim Trutnovie seniorzy w 7 test-meczu zmierzą się z miejscowym MFK Trutnov. Kolejny sparing będzie okazją do pokazania się trenerowi pierwszej drużyny.


MFK Trutnov, a właściwie Městský fotbalový klub Trutnov  mający już blisko 100 letnią tradycję klub piłki nożnej. ( powstał w 1921 roku). Obecnie czesi reprezentują Trutnov w rozgrywkach Divize C. Po rundzie jesiennej zajmują 10 miesjce w ligowej tabeli.  W przeszłości z drużynami z Trutnova  najczęściej sparowali juniorzy starsi i młodsi Karkonoszy. Dla seniorów będzie to okazja do rozegrania meczu kontrolnego z kolejnym przeciwnikiem, który nie jest dobrze nam znany i będziemy musieli dopiero na boisku poznać sposób i specyfikę gry Czechów.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30 na sztucznym boisku przy ul. Na Lukách  nr 466 w Trutnovie. Plac do gry jest bardzo duży, a biało – niebiescy bardzo lubią takie obiekty, więc liczymy na dobrą postawę podopiecznych Krzysztofa Pietrzyka i “odkucie” się po ostatnich średnich występach. W Czechach zabraknie kontuzjowanych: Gargasa i Gizińskiego. 

W bramce pełne 90 minut rozegra Mateusz Marceniuk, ponieważ Wiktor Błaszkiewicz musi wypełnić obowiązki szkolne.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz