Michał Dubiel po meczu z Zagłębiem II Lubin


24 października 2016
Pierwszy zespół

W meczu z Zagłębiem II Lubin do bramki Karkonoszy wrócił Michał Dubiel. Niestety doświadczony bramkarz nie może tego powrotu zaliczyć do udanych. Karkonosze przegrały z rezerwami Zagłębia 0-2 (0-0).

Michał po dłuższej nieobecności wróciłeś do bramki. Nie był to chyba jednak powrót wymarzony ?

Zgadza się. Zabrakło najważniejszego czynnika czyli punktów. Zawsze najważniejszy jest sukces zespołu a ja jak każdy inny zawodnik jesteśmy od tego aby na swojej pozycji dać to co mamy najlepszego, dokładając cegiełkę do zwycięstwa.

Czego Wam zabrakło w meczu z Zagłębiem. Tym razem przeciwnik przyjechał niewzmocniony piłkarzami pierwszej drużyny.

Zabrakło nam argumentów w ofensywie. Mieliśmy swój pomysł na to spotkanie. I dopóki starczyło sił toczyliśmy wyrównany bój z drużyną trenera Turkowskiego. Zabrakło utrzymania się dłużej przy piłce po odbiorze. Przez co nie mieliśmy zbyt wielu okazji do wypracowania sobie czystych pozycji strzeleckich

Zagłębie nie stworzyło sobie wielu sytuacji bramkowych. Byłeś blisko obrony rzutu karnego. Czujecie, że można było skończyć ten mecz z lepszym wynikiem ?

Mój zespół dobrze spisywał się w obronie. Było dużo podpowiedzi i skutecznych interwencji. Szkoda rzutu karnego. Myślę, że gdyby udało mi się go zatrzymać zakończylibyśmy ten mecz przynajmniej remisem.

Kolejny czeka na Was Zamet Przemków. Przedostatnia drużyna tabeli. Do dyspozycji trenera znowu będzie m.in. Piechuta i Denis. Szykuje się łatwy pojedynek ?

Miejsce w tabeli rywala jest sprawą drugorzędną. Lata występów nauczyły mnie, że tabela jest zdradliwa. Na pewno spodziewamy się trudnego wyjazdu. Piłka uczy pokory. Niemniej jednak jeżeli zagramy na 100% z wiarą w swoje umiejętności jesteśmy w stanie przywieźć 3pkt do domu

Kogo zobaczymy w bramce w Przemkowie ? ;))

To nie jest pytanie do mnie. Zarówno ja jak i Piotrek ciężko pracujemy na treningach i chcemy pomagać zespołowi. Niezależnie od tego kto wystąpi najważniejsze jest aby drużyna wygrywała. Podsumowując decyzja należy do trenera.

Jaki typujesz wynik ?

Ciężko wytypować wynik bo ta liga jest specyficzna. Obstawiam 0-2 dla KsK po ciężkim boju.

 

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe