Miedziowi górą w meczu trampkarzy


22 marca 2022
Trampkarze

wynik trampkarze lubin

Biało-niebiescy w 2 kolejce I ligi wojewódzkiej musieli uznać wyższość drugiej drużyny Zagłębia Lubin, który wygrała przy Złotniczej 3:1.


Podopieczni trenera Krzysztofa Pietrzyka wciąż czekają na pierwsze punkty w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. W 2 kolejce spotkań lepsi na boisku Parku Sportowego Złotnicza w Jeleniej Górze okazali się zawodnicy Zagłębia II Lubin. Po trafieniach Maksymiliana Walczyka i Nikodema Klimpela “miedziowi” prowadzili do przerwy już 2-0. Bramkę kontaktową dla biało-niebieskich w 50 minucie meczu zdobył Wojciech Kania, jednak to nie wystarczyło by w sobotnie popołudnie urwać punkty Zagłębiu. W 75 minucie wynik spotkania ustalił Jakub Ligocki, który zapisał bramkę numer 3 po stronie lubinian. O pierwsze punkty w lidze biało-niebiescy powalczą w 3 kolejce spotkań już w najbliższą sobotę (26 marca). Podopieczni trenera Pietrzyka udadzą się na wałbrzyski Stadion 1000-lecia gdzie zmierzą się z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe