Grunt to się utrzymać – Paweł Walczak w LD


14 sierpnia 2017
Młodzicy

drużyna p. Walczak

W tym sezonie aż cztery grupy młodzieżowe Karkonoszy będą rywalizowały w Ligach Dolnośląskich. W liczbie tej mamy dwóch debiutantów. Jacka Kołodziejczyka oraz Pawła Walczaka. Na początek przyjrzymy się drugiemu z nich.

Występy mojej drużyny są jeszcze dla mnie samego pewną niewiadomą. Treningi rozpoczęliśmy  2 sierpnia, niestety póki co pracujemy w dość wąskim gronie, ponieważ spora część moich piłkarzy wciąż przebywa na wakacjach z rodzicami. Ponadto w tym sezonie trafi do też do nas kilku zawodników z grupy Mateusza Durlaka, których będzie trzeba wkomponować w zespół.

Jesteśmy już po pierwszym meczu sparingowym. Niestety przegraliśmy z Wartą Gorzów w Piechowicach 0-2. Mecz ten dał mi jednak sporo wiedzy na temat materiału, który będzie do mojej dyspozycji w tych rozgrywkach.

W kolejnych tygodniach zagramy kolejne sparingi. Wierzę, że mimo przejściowych problemów uda nam się poukładać drużynę i utrzymamy się w rozgrywkach dolnośląskich. – Paweł Walczak.

 

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe