NETTO nowym partnerem Karkonoszy!


18 stycznia 2019
Z życia klubu

netto

Miło nam poinformować, że nowym partnerem Karkonoszy została sieć sklepów NETTO!

Z wielką radością i dumą prezentujemy Wam znaną również w Jeleniej Górze sieć handlową NETTO. Dzięki wsparciu od naszego nowego partnera zawodnicy Karkonoszy będą mogli  liczyć na suplementy, witaminy i inne niezbędne  produkty w trakcie wysiłku fizycznego.


Poznajcie historię i charakter działalności jaką prowadzi nasz Partner forward-arrow

NETTO Polska to wywodząca się z Danii  sieć handlowa, która w ciągu 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju.

Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie 368 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób.

Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce.


W Jeleniej Górze i okolicach również możecie odwiedzić sklepy sieci NETTO i  zrobić zakupy w następujących lokalizacjach:

Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego nr 13 oraz ul. Cieplicka nr 81 oraz  Kowary, ul. Dworcowa nr 15


Koncept Netto Polska to 3 główne idee: lokalności, zaangażowania i lojalności. scottie2Zakłada bycie blisko swoich Klientów, dlatego sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment zakłada ok. 95 procent produktów od polskich dostawców.
Również maskotka sieci, którą jest czarny pies ma ciekawą historię. Przedstawionym zwierzęciem  jest terier szkocki o imieniu Scottie, który symbolizuje talent do oszczędzania.

Jeśli interesuje Was bieżąca oferta sieci wejdźcie na stronę internetową: NETTO POLSKA

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz