Niemoc juniorów starszych w LDJ

14 września 2017
Juniorzy starsi

20-Karkonosze4707

W 5 kolejce ligi dolnośląskiej podopieczni Krzysztofa Pietrzyka ulegli ma wyjeździe 0:2 zespołowi z Oławy.
Ciężko pisać o tym meczu, bowiem drużyna z Jeleniej Góry miała swoje okazje do odniesienia w tym meczu okazałego zwycięstwa. W pierwszej połowie mieliśmy trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem  K.S. Oława. Niestety swoje pojedynki przegrywają Gęślak i Zawadzki. Jak mówi stare porzekadło:  “nie wykorzystywane sytuacje się mszczą” i tak też została skarcona ekipa biało – niebieskich, kiedy to po kontrze stracili pierwszą bramkę. Gospodarze strzelili “bramkę z niczego”.

W drugiej połowie gra nabrała tempa i mogliśmy oglądać ataki z obu stron. Kolejny raz Karkonosze wypracowały sobie  kilka dogodnych sytuacji bramkowych i …….  to gospodarze zdobyli drugiego gola po błędzie obrońców.

Niestety po 5 kolejkach LDJ zajmujemy dopiero 13 miejsce z 1 zwycięstwem i 4 porażkami na koncie. Myślę, że piłkarze potrzebują zwycięstwa i przełamią się w kolejnych meczach, bo stać ich na lepszą grę i skuteczność. Liczymy na dobre wyniki i lepszą pozycję w ligowej tabeli.

Autor: Rafał Malko