Norweska Dolina dołączyła do Klubu Biznesu


2 lipca 2018
Z życia klubu

podpisanie umowy

 

Urlop jest dla piłkarzy – powiedział Viceprezes Karkonoszy Konrad Ambroży, na chwilę po podpisaniu kolejnej umowy sponsorskiej w ramach Klubu Biznesu. Najmłodszym uczestnikiem projektu jest Norweska Dolina, czyli utrzymany w standardzie 5 gwiazdek, kompleks 9 luksusowych apartamentowców. Prosto z kulturalnego serca Szklarskiej Poręby – Doliny Siedmiu Domów.

Bardzo się cieszę z tego, że mamy kolejną firmę w Klubie Biznesu, ale cieszy mnie też coś jeszcze. W ostatnich miesiącach coraz lepiej działać zaczyna system rekomendacji. Przedsiębiorcy zaufali nam na tyle, że bez obaw polecają nas swoim partnerom a Ci zgadzają się nami współpracować. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie byłoby z nami dziś Norweskiej Doliny, gdyby nie dyrektor sklepu Leroy Merlin Pan Jarosław Kujda. Dzięki jego rekomendacjom, ale nie tylko, prowadzę dziś sporo rozmów z kolejnymi firmami chętnymi, by wspierać Karkonosze poprzez uczestnictwo w Klubie Biznesu.powiedział Konrad Ambroży.

Doskonała baza, którą dysponuje nasz nowy sponsor daje nam ogromne możliwości, by na tej współpracy regularnie korzystały też grupy młodzieżowe naszego klubu. Nasi partnerzy, już w lipcu, chcieliby zaprosić najmłodsze zespoły Karkonoszy na dzień beztroskiej zabawy.

W przyszłym miesiącu planujemy też spotkać się w ramach Klubu Biznesu w tym wyjątkowym miejscu, gdzie rozmawiać będziemy o wzajemnej promocji i sprzedaży naszych produktów i usług z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi marketingowych.

Ponadto już niedługo, część wellness w Norweskiej Dolinie wzbogacona zostanie też o profesjonalną siłownię, którą zaprojektować ma Michał Stachów – właściciel Centrum Treningów Personalnych Fit Master z Jeleniej Góry. Możemy więc być pewni, że nie zabraknie tam sprzętu potrzebnego sportowcom. Poza tym planujemy wiele, wiele więcej, ale o tym za wcześnie by mówić. – zakończył Viceprezes Karkonoszy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz