Nos trenera daje 3 punkty. Młodzicy lepsi od MKS-u

10 września 2017
Młodzicy

walczak

Pierwsze zwycięstwo w Lidze Dolnośląskiej Młodzików odnieśli dzisiaj piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Podopieczni Pawła Walczaka pokonali na wyjeździe rówieśników z Oławy 3-2, a dużą cegiełkę do wyniku dołożył wprowadzony w przerwie Maciej Drzymkowski – autor dwóch trafień.

Podopieczni Pawła Walczaka na przerwę schodzili przy wyniku bezbramkowym. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy dał o sobie znać rezerwowy Maciej Drzymkowski, który potrzebował tylko kilku minut na dwukrotne wpisanie się na listę strzelców. Wyraźnie rozpędzeni jeleniogórzanie po chwili dołożyli trzecie trafienie autorstwa Jonkisza. Niestety wysokie prowadzenie wpłynęło demobilizująco na gości, którzy dali sobie strzelić dwie bramki i do ostatnich minut drżeli o zwycięstwo. Szczęście było jednak tego dnia po stronie przyjezdnych, bowiem gospodarze w ostatnich sekundach spotkania nie wykorzystali okazji, źle wykonując rzut rożny. Ostatecznie trzy punkty pojechały wraz z biało – niebieskimi do Jeleniej Góry.