Bartosz Królikowski trenerem trampkarzy


18 stycznia 2018
Pierwszy zespół

B.Królikowski

Bartosz Królikowski dołączył do sztabu szkoleniowego MKS “KARKONOSZE – Jelenia Góra” i objął grupę trampkarzy. Na stanowisku zastąpił Bartosza Wiatrzyka, który prowadził tę grupę przez blisko 3 lata.Chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetkę Bartosza Królikowskiego, który  w środowisku piłkarskim nie jest osobą anonimową.  Na wstępie bardzo cieszymy się, że powrócił do nas wychowanek “Biało-niebieskich”, który piłkarskie szlify zbierał w rozgrywkach  ligi dolnośląskiej juniorów oraz III lidze piłkarskiej.  Bartosz ukończył studia magisterskie na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, które pozwoliły mu na połączenie pracy z pasją do piłki nożnej.  Po studiach podjął pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego i obecnie pracuje w jeleniogórskiej Szkole Podstawowej nr 11.

B. Królikowski posiada wieloletnie doświadczenie  trenerskie grup młodzieżowych, które w największym stopniu uzyskał w Karkonoskim Klubie Sportowym „JELENIA GÓRA”. Dodatkowo trenuje  grupy dziecięce w Akademii Młodych Orłów w Jeleniej Górze ( projekt w ramach PZPN). Uczestnik kursów szkoleniowych organizowanych przez PZPN,OZPN Jelenia Góra, DZPN Jelenia Góra. Brał udział w wielu  stażach trenerskich w Akademiach Legii Warszawa i Lecha Poznań.

Przed Panem Bartoszem trudne zadanie na najbliższą wiosną, czeka go 10 trudnych spotkań w LDJ. Liczymy na piłkarską postawę zespołu i wywalczenie dolnośląskiej ligi również na przyszły sezon.

Trenerze życzymy powodzenia!

Rafał Malko

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz