Karkonosze kolejny raz dla biznesu


21 kwietnia 2017
Z życia klubu

miniaturka

21 kwietnia w siedzibie Term Cieplickich we współpracy z firmą “Abc Szkolenia” Karkonosze Jelenia Góra zorganizowały konferencje biznesową dotyczącą zarządzania pokoleniami Y i Z. 

Popularny ostatnimi czasy temat zachęcił do uczestnictwa w dzisiejszym szkoleniu blisko 20 firm. Wśród obecnych członkowie zarządów, managerowie, kierownicy działów, hr-owcy i wiele innych osób, które na co dzień kierują podległym im personelem.

Poza firmami zrzeszonymi w Klubie Biznesu KS Karkonosze, które miały pierwszeństwo w rezerwacji i z których każda mogła oddelegować na szkolenie 3 osoby (przedsiębiorcy niezwiązani z Karkonoszami mogli zarezerwować jedno miejsce) nie zabrakło też przedstawicieli biznesu z trochę dalszych zakątków województwa m. in. Bolesławca i Złotoryi.

Ponad 5 godzinne warsztaty zostały wysoko ocenione przez uczestników, którzy na zakończenie dzisiejszego spotkania otrzymali certyfikaty uczestnictwa oraz ankiety. Tam poza oceną merytoryczną mogli wskazać tematy, które chcieliby podjąć w przyszłości, w przypadku organizacji kolejnych tego typu spotkań.

KS Karkonosze Jelenia Góra pragną serdecznie podziękować Dyrekcji Term Cieplickich za udostępnienie sali konferencyjnej oraz przygotowanie poczęstunku dla gości.

 

 

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Karkonosze kolejny raz dla biznesu"

Powiadom o
avatar
250
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomek
Gość

Brawo Konrad za zorganizowanie profesjonalnego szkolenia!

wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe