Odra Ścinawa – Oskar Wieliczko 2-0


23 kwietnia 2018
Pierwszy zespół

oskar

Zaangażowania i chęci w przegranym meczu z Odrą Ścinawa nie można odmówić nikomu. Piłkarze Marka Siatraka starali się i przez 80 minut skutecznie przeciwstawiali dobrze dysponowanym tego dnia gospodarzom. Duża w tym zasługa Oskara Wieliczko. Bramkarz Karkonoszy w trakcie meczu zanotował kilka udanych interwencji, w tym obronił rzut karny. Nie uratowało to jednak jego drużyny przed porażką.

Czego wczoraj zabrakło? Trochę szczęścia, gdy w pierwszej połowie mieliśmy kilka niezłych szans na zdobycie gola. Trochę dokładności, gdy szybkie kontrataki wyprowadzane skrzydłem przez dynamicznego Oskara Gizińskiego kończyły się na obrońcach gospodarzy zamiast kolegach z drużyny. Przede wszystkim jednak, gołym okiem widoczna była spora dysproporcja w przygotowaniu fizycznym obydwu zespołów. Piłkarze Odry mimo upału wytrzymali 90 minut momentami ostrej gry i niezłego tempa. Karkonosze w drugiej połowie z każdą minutą słabły. Nawet świetny występ Oskara Wieliczko nie mógł zapobiec porażce.

Ostatecznie po golach Srebrniaka i Długosza 3 punkty zostały w Ścinawie. Do Jeleniej Góry wrócił zespół, który potrafi grać w piłkę, jednak by udowodnić to na boisku musi czym prędzej się pozbierać.

Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz