Orliki Mateusza Durlaka ponownie zwyciężają!


5 lutego 2019
Orliki

durlak 1

Biało – niebieskie orliki dokładają kolejny Puchar do zimowych zdobyczy! Zawodnicy pod wodzą trenera Mateusza Durlaka zdobyli  Bolesławiec, gdzie nie dali swoim rywalom najmniejszych szans.


durlak 3Kolejna niedziela i kolejne popołudnie pełne pozytywnych informacji od Mateusza Durlaka. Biało – niebiescy wybrali się do Bolesławca gdzie wzięli udział w turnieju organizowanym przez miejscowy BKS. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach: A i B. Los przydzielił nas do tej drugiej i rywalizowaliśmy z rówieśnikami ze Szprotawy, Węglińca i z Bolesławca II. W grupie A na przeciw siebie stanęły ekipy: Bolesławiec I, Wykrot, Mirska i Złotoryi.
Biało niebiescy zakończyli fazę grupową na I miejscu i w finale turnieju zmierzyli się z orlikami ZKS Górnika Złotoryja. Po regulaminowym czasie padł remis 1:1 i  o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, które celniej wykonywali podopieczni Mateusza Durlaka. Biało – niebiescy sięgnęli zasłużenie po puchar bolesławieckiego turnieju, a najlepszym graczem niedzielnych rozgrywek został gracz KSK
– Oliwier Czyzio!!!


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz