Orliki z 2 miejscem w Silesian CUP!


30 grudnia 2018
Orliki

silesian

Podopieczni trenera Mateusza Durlaka zajęli wysokie, 2 miejsce w silnie obsadzonym turnieju Silesian CUP w kategorii “Orlików”.W minioną sobotę rozegrano w Świdnicy kolejną edycję renomowanego turnieju piłkarskiego Silesian CUP. W rozgrywkach udział wzięła drużyna biało – niebieskich 10-letnich piłkarzy. Podopieczni Mateusza Durlaka rywalizowali w Grupie I z: UKS Gryf I Świdnica, UKS Hattrick Głuchołazy, Błyskawica Szewce, AS Fenomen Leśnica i AP Dzierżoniów.

Orliki wygrały swoją grupę “w cuglach”, a wyniki również były okazałe:
1 mecz AS Fenomen Leśnica – wygrana 3:0,
2 mecz UKS Hattrick Głuchołazy – wygrana 2:1,
3 mecz AP Dzierżoniów – wygrana 4:1,
4 mecz Błyskawica Szewce – wygrana 5:0,
5 mecz UKS Gryf I Świdnica – wygrana 2:1.

W I meczu półfinałowym turnieju Silesian CUP biało – niebiescy spotkali się z drużyną RAP Radomosko, która zajęła II miejsce w rywalizacji Grupy II. W regulaminowym czasie gry żadna z drużyn nie zdobyła gola i o awansie do wielkiego finału zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywały Karkonosze (0:2).

W finale turnieju doszło do rewanżu pomiędzy KSK, a UKS Gryf I Świdnica, ponieważ obie drużyny spotkały się wcześniej w ostatnim meczu grupowym, lepsi okazali się wtedy biało – niebiescy (2:1). Mecz finałowy okazał się być bardzo wyrównany i po końcowej syrenie na tablicy widniał wynik 0:0.  W konkursie rzutów karnych lepsi okazali się piłkarze świdnickiego Gryfa (2:1) , którzy ostatecznie zwyciężyli w turnieju i zdobyli puchar SILESIAN CUP.

My jesteśmy dumny z młodych adeptów Karkonoszy, którym zabrakło niewiele szczęścia do wygranej. BRAWO!!!

Poniżej mini galeria z turnieju.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe