Ostatni sprawdzian trampkarzy na 6!

9 marca 2022
Trampkarze

wynik trampkarze - świdnica

Świetnie w meczu z ligowym rywalem – Polonią Stalą – Świdnica spisali się trampkarze Karkonoszy. Reprezentanci pierwszej ligi wojewódzkiej pewnie pokonali świdniczan 6-1!

Biało-niebiescy rozbudzili apetyty przed startem I ligi wojewódzkiej, do której awansowali po wygraniu rundy jesiennej II ligi. Na bocznym boisku Parku Sportowego Złotnicza podopieczni trenera Krzysztofa Pietrzyka już do przerwy prowadzili z Polonią różnicą 3 bramek. Po przerwie biało-niebiescy nie zwolnili tempa i dorzucili kolejne 3 trafienia, a goście zdołali odpowiedzieć jedynie honorowym trafieniem Igora Pierzchały. Dla Karkonoszy gole zdobyli: 2 x Szymon Rydlikowski, Marcel Kosiorek, Kornel Rombek, Igor Zemlak i Dawid Kasza.

Już wiosną oba zespoły ponownie spotkają się na zielonej murawie, jednak wtedy będą już rywalizowały o ligowe punkty. Początek rozgrywek I ligi wojewódzkiej już w najbliższy weekend 12-13 marca. Jeleniogórzanie wyruszą do Wrocławia by walczyć o punkty ze Śląskiem II. Trzymamy kciuki!