Otwarte Spotkanie Klubu Biznesu


3 października 2018
Z życia klubu

otwarte spotkanie Klubu Biznesu

Grono przedsiębiorców i filantropów zrzeszonych wokół KS Karkonosze zaprasza na kolejne, tym razem otwarte spotkanie Klubu Biznesu, które odbędzie się w Agroturystyce Kapellanka w Podgórkach.

Tradycją Klubu Biznesu stało się, że każde kolejne spotkanie organizowane jest gdzie indziej. Ci z Klubowiczów, którzy z racji prowadzonej przez siebie działalności dysponują odpowiednią salą i potencjałem by nas ugościć robią to bardzo chętnie. Dzięki temu poznajemy ich bazę, ale też dodatkowo uatrakcyjniamy nasze spotkania.

Przy okazji październikowego spotkania zaprosiła nas do siebie Pani Paulina. Właścicielka marki Kapellanka. Spotkamy się więc pod adresem Podgórki 6, 10 października o godzinie 11:00.

Wiele wskazuje na to, że nie będzie to jedyne październikowe spotkanie w ramach Klubu. Nasz partner z sektora bankowego szykuje szkolenie z zakresu bezpiecznego korzystania z internetu, pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej. O terminie poinformujemy natychmiast po jego ustaleniu.

Przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą wizję rozwoju w oparciu o lokalną i regionalną współpracę, a którzy dotychczas nie związali się z Klubem Biznesu KS Karkonosze prosimy o rezerwacje miejsc pod adresem e – mail konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz