Paweł Pytel zawodnikiem GKS Mirków Długołęka


13 lutego 2019
Pierwszy zespół

pytel

Paweł Pytel w dniu dzisiejszym został nowym zawodnikiem IV-ligowego GKS-u Mirków Długołęka.  Z nowym klubem związał się do końca rundy wiosennej.


Paweł po długoletnim reprezentowaniu Karkonoszy w zespołach młodzieżowych oraz drużynie seniorów opuszcza Złotniczą 12 na blisko pół roku. Decyzja ta umotywowana jest trudnościami w połączeniu studiów we Wrocławiu z treningami w Jeleniej Górze. Dlatego też, aby umożliwić Pawłowi dalszy rozwój i możliwość gry na poziomie IV ligi dolnośląskiej zarząd Karkonoszy po rozmowach z zawodnikiem podjął decyzję o bezpłatnym, półrocznym transferze do klubu grupy wschodniej.

GKS Mirków Długołęka to podwrocławski beniaminek IV ligi dolnośląskiej.  W sezonie 2017/2018 wspólnie z Orłem Prusice nie pozostawił złudzeń wrocławskiej lidze okręgowej, kto ma awansować o szczebel rozgrywkowy wyżej. Na dzień dzisiejszy GKS zajmuje przedostatnie – 15 miejsce w grupie wschodniej. Nikt w Mirkowie nie ma złudzeń, że celem nr 1 na rundę wiosenną będzie walka o utrzymanie w IV lidze dolnośląskiej. My jesteśmy pewni , że dla GKS-u transfer Pawła Pytla wyjdzie na dobre i będzie mocnym punktem defensywy Długołęki.

Pawle życzymy Ci powodzenia i do zobaczenia w jeszcze lepszej formie za 6 miesięcy 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz