Piechuta chce do Ścinawy


13 lutego 2017
Pierwszy zespół

piechuta

Po odejściu Macieja Firleja miał zagwarantować jakość w ataku Karkonoszy ale szybko się spakował. Michała Piechuty, bo to o nim mowa w przyszłej rundzie nie zobaczymy raczej przy Złotniczej.

Kibice wiązali spore nadzieje z wychowankiem Zagłębia Lubin i początki jego gry w pełni to tłumaczyły. Niestety Piechuta po zakończonej rundzie jesiennej postanowił wrócić w rodzinne strony by tam kontynuować karierę piłkarską. Napastnikiem Karkonoszy najbardziej zainteresowany jest lider legnickiej klasy Okręgowej Odra Ścinawa.

tabela

W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze rozmowy dotyczące transferu zawodnika. Z Karkonoszami kontaktowali się zarówno prezes Odry jak i sam piłkarz, który prosił o “nieutrudnianie transferu” co należy wprost rozumieć jako podanie możliwie najniższej ceny. Karkonosze nie zamierzają jednak dokładać do tego interesu. Kolejna tura rozmów odbędzie się w połowie tygodnia.

Pomagamy Kaspianowihttp://kskarkonosze.pl/karkonosze-pomagaja-kaspianowi/

Głosuj na Pawła Pytla i Marka Siatraka w konkursie Nowin Jeleniogórskich. Sms pod numer 72150 o treści SP12 (Paweł Pytel) i TR7 na nr 7255 (Marek Siatrak). Koszt to 2,56 złotych z vat.

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz