Pierwsza wygrana drużyny Szeweluchina

2 sierpnia 2019

662558_0_700__7151_706b61637a616c6b6f5f30385f30375f3331

Biało-niebiescy w trzecim meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2019/2020 odnieśli pierwsze zwycięstwo z Lotnikiem Jeżów Sudecki 3:2.

Spotkanie rozgrywane było na boisku naszego rywala. Wyjściowy skład biało-niebieskich można nazwać nieco eksperymentalnym, ponieważ na ławce znalazło się 7 nazwisk, które zaczynały poprzednie spotkania z czeskim MFK Trutnov oraz Zagłębiem II Lubin. Mimo tego Karkonosze bardzo przyzwoicie zaprezentowały się w pierwszych 45 minutach gry. Za ładną grę jednak nikt nie daje goli i to gospodarze obiektu przy ul. Sportowej wyszli na prowadzenie za sprawą Suchaneckiego, który pokonał dobrze tego dnia interweniującego Fościaka. Kilka chwil później najlepiej w polu karnym jeżowian odnalazł się Mateusz Czerwiński  i doprowadził do remisu. Radość biało-niebieskich nie trwała jednak długo ponieważ Suchanecki po raz drugi trafił do naszej bramki i na przerwę Lotnik schodził prowadząc 2:1. W przerwie meczu trener Szeweluchin miał wiele uwag do swoich podopiecznych.  Po przerwie na boisku przy ul. Sportowej pojawili się etatowi zawodnicy Karkonoszy: Firlej, Wawrzyniak, Bębenek, Giziński czy Gargas. Różnica w grze biało-niebieskich widoczna była gołym okiem. Efektem było doprowadzenie do remisu po samobójczym trafieniu zawodnika Lotnika. Trzecia bramka dla KSK była ponownie autorstwem będącego w dobrej formie Czerwińskiego. Mateusz wykorzystał precyzyjne podanie od Gizińskiego z lewej strony i nie dał najmniejszych szans Kustoszowi.

Lotnik Jeżów Sudecki 2:3 Karkonosze Jelenia Góra