Platinum Eye nowym członkiem Klubu Biznesu


9 listopada 2016
Z życia klubu

W dniu dzisiejszym, w siedzibie klubu przy ulicy Złotniczej 12, w obecności lokalnych mediów doszło do podpisania kolejnej umowy sponsorskiej w ramach Klubu Biznesu. 

Nowym partnerem Karkonoszy została firma Platinum Eye oferująca kompleksowe usługi finansowe. W myśl podpisanego dziś dokumentu Karkonosze otrzymują stałe wsparcie finansowe. Ponadto w przypadku skutecznej implementacji wspólnie przygotowanych programów biało – niebiescy będą mogli spodziewać się dodatkowych korzyści.

Czystą przyjemnością jest wrócić tutaj po latach. Dawno temu byłem piłkarzem Karkonoszy i dzisiaj nawet udało mi się znaleźć na kilku zdjęciach wiszących w biurze. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie, że wracam tutaj już nie jako piłkarz a przedsiębiorca. Liczymy na to, że uda nam się pomóc klubowi, kibicom oraz przedsiębiorcom skupionym wokół klubu biznesu w racjonalnym dysponowaniu środków finansowych“. Mówi Filip Kostka – wiceprezes Platinum Eye.

“Negocjacje trwały kilka tygodni, w ich trakcie udało się przygotować rozwiązania, które powinny przynieść szereg wymiernych korzyści zarówno klubowi, firmie Platinum Eye jak i pozostałym partnerom Karkonoszy”. Mówi Mariusz Siuda, który z ramienia klubu uczestniczył w rozmowach.

“Bardzo nas cieszy, że do współpracy z naszym klubem dołącza kolejna, dynamicznie rozwijająca się firma. Naszym nowym partnerom spodobał się scenariusz promocji, który dla nich przygotowaliśmy. Niewykluczone, że w przyszłości już razem przeprowadzimy tego typu wydarzenie. Obecność Platinum Eye w naszym klubie otwiera wiele drzwi, przez które warto przejść. Myślę, że już niebawem usłyszą Państwo o naszych wspólnych działaniach”. Mówi Konrad Ambroży – wiceprezes klubu. 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe