Podsumowanie weekendu 31.08-01.09.2019

2 września 2019
Z życia klubu

3b1342_6f6e9f899ffe42c1b2e2c9e93fce2008mv2-11

Bardzo udany weekend mają za sobą zawodnicy Karkonoszy-Jelenia Góra. Tylko juniorzy młodsi poczuli smak przegranej w lidze dolnośląskiej. Komplet wyników biało-niebieskich poniżej.

4 kolejka IV ligi dolnośląskiej-grupa zachodnia (31.08.2019 r. – Stadion Miejski w Jeleniej Górze)

Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Sparta Rudna
27` Oskar Giziński
63` Maciej Gargas

Po 4 kolejkach sezonu 2019/2020 podopieczni trenera Oleksandra Shevelyukhina zajmują 4 lokatę z 10 punktami na koncie. Do liderującego Chrobrego II Głogów tracimy jedynie 2 punkty.

2 kolejka Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych (01.09.2019 r. – Wrocław-Śródmieście, Zygmunta Wróblewskiego 9)

1 KS Ślęza Wrocław 1-2 Karkonosze Jelenia Góra
25` Szymon Sołtysiak
38` Bartosz Ryfa
78` Jakub Więckowski

Po dwóch kolejkach WLJS Karkonosze z kompletem zwycięstw i 6 punktami na koncie zajmują 4 lokatę w ligowej tabeli. Obok biało-niebieskich komplet punktów mają: Górnik Polkowice, WKS Śląsk Wrocław i Chrobry Głogów.

2 kolejka I Ligi Dolnośląskiej  Juniorów Młodszych (31.08.2019 r.- Stadion Miejski w Jeleniej Górze)
Karkonosze Jelenia Góra 2:5 Górnik Polkowice
9` Kacper Tokarz
18` Kacper Sobczak
38` Jakub firmanty
57` Piotr Wingert
63` Kacper Sobczak
76` Piotr Wingert
82` Piotr Wingert

Niestety po dwóch dotychczas rozegranych kolejkach ligi dolnośląskiej juniorów młodszych podopieczni Jacka Kołodziejczyka z 0 dorobkiem punktowym zajmują 7-przedostatnią pozycję w ligowej tabeli.

2 kolejka II Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy – Grupa 2 ( 31.08.2019 r. – Boisko piłkarskie Os. Piastów, Głogów)
Chrobry II Głogów 0:3 Karkonosze-Jelenia Góra
21` Kacper siwek

25` Bartosz Podobiński
44` Adrian Ociepa

Był to pierwszy mecz ligowy podopiecznych Bartosza Królikowskiego i jak widać bardzo udany. Z 3 punktami zajmujemy obecnie 3 lokatę w tabeli ligowej.

W niedzielne popołudnie w  Świerzawie odbył się turniej kategorii – Junior E- orlik.  Karkonosze Jelenia Góra reprezentowały 2 drużyny.

W turnieju udział wzięło 7 drużyn podzielonych na 2 grupy. Pierwsza drużyna biało-niebieskich odniosła 2 zwycięstwa i 1 remis i zanotowała stosunek bramek 10:0! Druga drużyna wygrała oba mecze i również strzeliła 10 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej!
W pierwszej drużynie B. Machowski strzelił 4 gole, K. Skórka 2, M. Romańczyk, J. Nowak, O. Grzankowski, W. Kurowski po 1.

W drugiej drużynie D. Czuba strzelił 5 goli, K. Kisły 3, N. Kasprzak i J. Jewtuszek po 1.

Dla biało-niebieskich orlików był to pierwszy turniej okręgowy w nowym sezonie. Serdecznie gratulujemy sportowej postawy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!

Piłkarskie Przedszkole turniejowo zakończyło wakacje!

W niedzielę z samego rana nasi młodzi piłkarze udali się na ostatnią wakacyjną przygodę do Czech. Mimo upalnej pogody chłopcy ze Złotniczej spisali się doskonale, mimo że początek rozgrywek nie napawał optymizmem.W  turnieju udało się strzelić 41 bramek i odnieść 5 zwycięstw. Przegraliśmy 2 mecze, co na zakończenie turnieju dało nam 5 miejsce.Gratulacje dla wszystkich! ⚽👍💪