Podziękowania


13 marca 2017
Z życia klubu

NR-MKS-fb-800x800

Zarząd MKS Karkonosze Jelenia Góra pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do stworzenia niesamowitej atmosfery, której byliśmy świadkami w czasie sobotniej prezentacji.

To chwile takie jak ta, to wsparcie takie jakiego udzielili Państwo klubowi pozwala znaleźć w sobie siłę do kontynuowania ciężkiej pracy na rzecz odbudowy jego pozycji sportowej. Z wielu stron docierają dziś do nas głosy o wielkim sukcesie sobotniego wydarzenia. Nie jest to jednak sukces zarządu, nie tylko. Nie byłoby to bowiem możliwe bez wytężonej pracy każdego trenera, każdego zawodnika, wyrozumiałego podejścia rodziców, pomocy sponsorów, a także dyrektorów placówek oświatowych oraz przedstawicieli mediów i przyjaciół klubu, również tych z miejskiego magistratu.

W imieniu Pani Mileny, jej syna Kaspiana oraz pozostałych członków jej rodziny dziękujemy też za osiągnięcie niesamowitego wyniku w czasie licytacji charytatywnej. Ogromny ładunek dobra, który Państwo wygenerowali z pewnością doda jej sił w ciężkiej i nierównej walce o zdrowie syna.

Raz jeszcze pragniemy podziękować Panu Prezydentowi Marcinowi Zawile za honorowy patronat nad wydarzeniem oraz Galerii Handlowej Nowy Rynek za możliwość jego przeprowadzenia.

Z wyrazami największej wdzięczności

Zarząd MKS Karkonosze Jelenia Góra

 

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Podziękowania"

Powiadom o
avatar
250
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Milena
Gość

Duże ukłony i podziękowania w stronę Galerii Nowy Rynek dzięki której możliwa była licytacja koszulki na rzeczacie Kaspianka. Dziękuję pięknie również Wielkiemu Konrad Konradowi Ambrozy za wsparcie oraz niesamowicie wielki wkład w ta akcje. Dziękuje

wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe