Pokażemy, że pasujemy do tej ligi


19 września 2018
Juniorzy młodsi

27153410_1847200221987888_1105645612_n

Podopieczni Jacka Kołodziejczyka przebojem awansowali do I ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych. Na wyższym poziomie, w 3 ostatnich kolejkach zaliczyli 3 porażki. Czarno na białym widać, że tym razem, czeka ich dużo trudniejsza przeprawa niż w poprzednim sezonie.

Niestety, zaliczyliśmy 3 porażki z rzędu. Jest to pewnego rodzaju nowość dla moich piłkarzy, bowiem w poprzednim sezonie, na 14 spotkań, zwyciężyć z nami potrafiła tylko Polonia Świdnica. Wchodząc do I ligi wojewódzkiej mieliśmy pełną świadomość, że poprzeczka będzie wyżej. Teraz, jeśli ktoś śledzi nasze wyniki, może uznać, że nie pasujemy do tej ligi, ale w mojej opinii będzie wtedy w błędzie. Uważam, że jesteśmy tam gdzie nasze miejsce. Moi zawodnicy trenują 4-5 razy w tygodniu, wylewając litry potu na treningach. Ok, przegrywamy mimo to, ale nie uważam, że z przebiegu wcześniejszych meczów byliśmy zdominowani przez rywali.Powiedział opiekun drużyny. W takim razie w czym tkwi problem? Uważam, że powinniśmy bardziej wierzyć w swoje umiejętności jako zespół. Jesteśmy ciekawą drużyną, ale by zostać w elicie dolnośląskiej piłki musimy zrozumieć to jak najszybciej i przełożyć to na wyniki. Rywalizujemy dziś praktycznie z samymi Akademiami (Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Chrobry Głogów) więc musimy dać z siebie jeszcze więcej.  – Powiedział Jacek Kołodziejczyk, który jak twierdzi, wierzy w swój zespół. Wierzę w chłopców, widzę jak przygotowują się do każdego spotkania, jak solidnie pracują. Mogę obiecać w ich i swoim imieniu, że to się nie zmieni. Będziemy walczyć do końca i nie odpuścimy do ostatniej minuty, w najbliższej kolejce, jak i wszystkich pozostałych meczach. Moi piłkarze mają dużo wyrzeczeń, pracują praktycznie codziennie. Układają specjalne diety, uzupełniają treningi dodatkowymi zajęciami, aby wejść poziom wyżej. Wierzę, że tak ciężka praca wkrótce zaprocentuje. – Zakończył Jacek Kołodziejczyk.

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe