Porażka w Jaworze

6 marca 2017

sparing

Nie zagrali wielkiego meczu i zasłużenie z boiska zeszli pokonani. Piłkarze Karkonoszy w Jaworze ulegli tamtejszej Kuźni 1-2. (0-1).

Już w pierwszej połowie spotkania gospodarze mogli wybić z głowy gościom chęć na osiągnięcie korzystnego wyniku. Na szczęście dla biało – niebieskich w doskonałych sytuacjach mylili się Bagiński i Grabarczyk. Jednak wszystko do czasu. Pierwszy z nich w 36 minucie znalazł wreszcie sposób na pokonanie Wieliczki. Do przerwy kolejne gole już nie padły. Nie wydarzyło się też nic co przykułoby uwagę po stronie gości.

W drugiej odsłonie spotkania podopieczni Siatraka zaczęli grać odważniej i tworzyć sobie pewne sytuacje ale wciąż przewagę optyczną posiadali gospodarze. Udokumentowali ją w 63 minucie, kiedy na 2-0 po raz kolejny trafił Bagiński. Na osłodę dla gości pozostał gol bezpośrednio z rzutu wolnego zdobyty przez Łukasza Kowalskiego. Karkonosze – Kuźnia 1-2.