Poszelężny vice- liderem klasyfikacji strzelców IV ligi!


2 października 2017
Pierwszy zespół

poszel

Bartosz Poszelężny po 8 kolejkach Sport-Track IV ligi dolnośląskiej – grupa zachodnia zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców rozgrywek!

Pomocnik Karkonoszy ma na swoim koncie już 8 trafień i ex aequo zajmuje 2 miejsce z Tomaszem Kociszewskim (Orkan Szczedrzykowice) oraz Dominikiem Radziemskim (AKS Strzegom). Warto wspomnieć, że popularny “Poszel”  w ostatnich trzech meczach strzelił 7 bramek i zaliczył klasycznego hat-trick`a. Na najniższym stopniu podium znajduje się kolejny z pomocników biało – niebieskich – Daniel Gałach, który już 7 razy wpakował piłkę do siatki rywali.  “Gałi” nie jest osamotniony, ponieważ wspólnie z nim 3 miejsce zajmują: Mateusz Baszak (Olimpia Kowary), Jarosław Wichowski ( P.H. Sawczak Włókniarz – Mirsk) oraz  Marcel Wolan ( Stal Chocianów). Mamy nadzieję, że po sobotnim spotkaniu z Chocianowską Stalówką biało – niebiescy umocnią się w klasyfikacji strzelców ligi.

Klasyfikacja strzelców Sport-Track IV ligi dolnośląskiej – grupa zachodnia:

9 bramek:  Jakub Chrzanowski (Apis Jędrzychowice)

8 bramek:  Bartosz Poszelężny (Karkonosze Jelenia Góra), Tomasz Kociszewski (Orkan Szczedrzykowice), Dominik Radziemski (AKS Strzegom)

7 bramek: Daniel Gałach (Karkonosze Jelenia Góra), Mateusz Baszak (Olimpia Kowary), Jarosław Wichowski ( P.H. Sawczak Włókniarz – Mirsk), Marcel Wolan ( Stal Chocianów)

6 bramek:  Bartosz Haniecki (Górnik Złotoryja), Damian Kowalczyk (Chrobry II Głogów)

5 bramek: Kamil Kurianowicz (Sudety Giebułtów), Maciej Machowski (Nysa Zgorzelec), Konrad Węglarz (Orla Wąsosz), Damian Cichuta (Odra-Total Ścinawa)

4 bramki : Krzysztof Kendzia (Orla Wąsosz), Patryk Obiała (Chrobry II Głogów), Przemysław Powiertowski (Olimpia Kamienna Góra), Kamil Sadowski (AKS Strzegom),  Karol Nowosielski (Górnik Złotoryja)

3 bramki : Michał Skrypak (AKS Strzegom), Oskar Giziński (Karkonosze Jelenia Góra), Mateusz Łodej (Odra Total – Ścinawa), Sebastian Andruchów (Sudety Giebułtów), Marek Majka (Sudety Giebułtów), Mariusz Chlabicz (Sudety Giebułtów),  Andrzej Koryciński (Sparta Grębocice), Sergiy Napolov (Chrobry II Głogów), Damian Podziewski (Stal Chocianów), Rafał Burda (Stal Chocianów),  Mariusz Smoliński (Sparta Grębocice), Sebastian Sochacki (Olimpia Kamienna Góra), Paweł Wyżga (Orkan Szczedrzykowice), Konrad Zwolenik (Górnik Boguszów-Gorce)

2 bramki: Mateusz Bartuzel (Stal Chocianów), Michał Bednarski (Chrobry II Głogów), Jacek Bochnia (Apis Jędrzychowice), Dawid Boguń (Odra-Total Ścinawa), Dariusz Bryjak (Apis Jędrzychowice), Patryk Długosz (Odra-Total Ścinawa),  Wojciech Glanc (Apis Jędrzychowice),  Jevgenijs Kosmacovas (Olimpia Kowary), Grzegorz Lichwa (Odra-Total Ścinawa) , Marek Sałata (Stal Chocianów), Szymon Statkowski (Karkonosze Jelenia Góra), Łukasz Szuszkiewicz (Sparta Grębocice), Dawid Świdwa (Chrobry II Głogów), Adrian Wójcik (Apis Jędrzychowice),  Łukasz Żukowski (Włókniarz Mirsk), Paweł Niemienionek (Włókniarz Mirsk), Serhii Taran (Sudety Giebułtów),  Dawid Śliwiński (Orkan Szczedrzykowice), Łukasz Filipiak  (Orkan Szczedrzykowice),  Konrad Zwolenik (Górnik Boguszów – Gorce)

1 bramka: Ryszard Bejnarowicz (Górnik Boguszów-Gorce), Tomasz Bieleń (Chrobry II Głogów),   Bogdan Buda (Olimpia Kamienna Góra), Sebastian Burda (Stal Chocianów), Sebastian Burda (Stal Chocianów), Damian Buzała (Nysa Zgorzelec), Patryk Bystryk (Apis Jędrzychowice), Jakub Dasiak (Włókniarz Mirsk), Konrad Domin (Olimpia Kamienna Góra), Marek Dudka (Odra-Total Ścinawa), Mateusz Dudzic (Górnik Złotoryja), Dariusz Gęstwa (Orla Wąsosz), Damian Górgul (Włókniarz Mirsk), Przemysław Grosiak (AKS Strzegom), Paweł Jużwik (Włókniarz Mirsk), Kamil Kaczmar (Sparta Grębocice), Radosław Karpiński (Odra-Total Ścinawa), Piotr Kasiński (Stal Chocianów), Kacper Kloczkowski (Olimpia Kowary), Vladislavs Kuzmins (Olimpia Kowary), Jakub Lewandowski (AKS Strzegom), Damian Marciniak (Olimpia Kowary), Mariusz Maruciński (Odra-Total Ścinawa), Paweł Mockało (Sudety Giebułtów), Marcin Morawski (AKS Strzegom), Jakub Niemienionek (Włókniarz Mirks), Daniel Piechno (Nysa Zgorzelec), Michał Piechuta (Odra-Total Ścinawa),  Jarosław Pryk (Górnik Boguszów-Gorce), Karol Pyzio (Odra-Total Ścinawa), Wojciech Sabat (AKS Strzegom), Damian Smolny (Odra-Total Ścinawa), Damian Sobczak (AKS Strzegom), Marcin Sowiecki (Odra-Total Ścinawa), Maciej Srebniak (Odra-Total Ścinawa), Kordian Tański (Orkan Szczedrzykowice), Adam Wasilewski (Orkan Szczedrzykowice), Tomasz Woźniczka (Karkonosze Jelenia Góra),  Mateusz Zatylny (Olimpia Kowary), Damian Lic (Górnik Boguszów – Gorce), Kacper Gęślak (Karkonosze Jelenia Góra),  Damian Piechno (Nysa Zgorzelec), Yurii Medviediew (Apis Jędrzychowice), Sebastian Burda (Stal Chocianów), Szymon Szymik (Stal Chocianów)

Autor : Rafał Malko

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

PARTNERZY STRATEGICZNI

KLUB BIZNESU

WSPARCIE MEDIALNE

KLUB PARTNERSKI