Przedszkolaki zapraszają na naukę kibicowania!


28 lutego 2019
Z życia klubu

pLAKAT PRZEDSZKOLE

Piłkarskie Przedszkolaki już w najbliższą niedzielę organizują turniej inny niż wszystkie dotychczas rozgrywane. Na parkiecie hali Parku Sportowego Złotnicza mecze rozegrają rodzice naszych podopiecznych , a maluchy tym razem będą dopingować ich zmagania z trybun, a to nie koniec atrakcji!


Niedziela będzie dla najmłodszych piłkarzy Karkonoszy bardzo wyjątkowym dniem, ponieważ przedszkolaki stworzą 2 flagi, które będziemy mogli podziwiać na każdym meczu domowym seniorów oraz nauczą się przyśpiewek kibiców oraz kulturalnego dopingu, który po raz pierwszy  zabrzmi na Złotniczej 12 już 9 marca podczas meczu ligowego ze Spartą Rudna.
W rogrywkach turniejowych udział wezmą drużyny złożone z mam i tatusiów naszych podopiecznych oraz z przyjaciół Karkonoszy. W sumie w zawodach rywalizować będzie 9 drużyn. Podczas turnieju bedzie mozna spróbować przepysznych ciast domowych upieczonych przez mamy Piłkarskie Przedszkola, a na spragnionych czekać będzie aromatyczna kawa i gorąca herbata.  Rozgrywki rozpoczniemy od godziny 9:00 i potrwają do godz. 15:00. Nie może Was zabraknąć!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz