Przygotowania do ligi idą w dobrą stronę


6 lipca 2020
Pierwszy zespół

jg24_237234
Kolejny mecz, kolejne zwycięstwo, kolejny raz na “0”  z tyłu! Gra Karkonoszy wygląda coraz lepiej przed startem ligi. O sile zespołu ze stolicy Karkonoszy w minioną sobotę przekonał się Orkan Szczedrzykowice.


3 sparing biało-niebieskich był pierwszym sędziowanym przez pełną, licencjonowaną obsadę sędziowską. Było to możliwe, gdyż dopiero z początkiem lipca Kolegium Sędziów wyraziło zgodę na prowadzenie sparingów przez arbitrów podokręgu Jelenia Góra.

Mecz przy Złotniczej 12 rozgrywany był w iście tropikalnej pogodzie, żar po prostu lał się z nieba. Wraz z pierwszym gwizdkiem goście ruszyli na biało-niebieskich chcąc wysokim pressingiem narzucić własne reguł gry. Po naporze trwającym około 10 min. do “głosu” doszli podopieczni trenera Ołeksandra Shevelyukhina, raz po raz tworząc coraz groźniejsze sytuacje bramkowe.  Swoje klarowne, niestety zmarnowane sytuacje mieli Kamil Młodziński oraz Mateusz Czerwiński.  Biało-niebiescy dopięli swego około 30 min meczu, kiedy to z boku pola karnego piłkę do Kamila Młodzińskiego dograł Bartosz Poszelężny, a ten huknął pod porzeczkę nie dając najmniejszych szans bramkarzowi Orkana. Chwilę później wynik mógł podwyższyć Robert Lekszycki, ale tylko w sobie wiadomy sposób chybił. Do końca pierwszej połowy nie widzieliśmy już goli.

W II części spotkania “Szewa” desygnował do gry Patryka Michałka, Niko Siudaka, Maćka Gargasa i Michała Staniszewskiego, który w końcówce spotkania odwdzięczył się bramką ustalającą wynik spotkania. Mecz z Orkanem Szczedrzykowice był 3 spotkaniem kontrolnym z 8 zaplanowanych przez sztab trenerski Karkonoszy. Bilans na chwilę obecną jest bardzo optymistyczny: 3 zwycięstwa, 16 bramek strzelonych i 0 straconych.

Kolejne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w sobotnie popołudnie w Lubaniu z miejscowymi Łużycami.


 foto: www.jg24.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz