Pucharowe Żaki Piłkarskiego Przedszkola 🏆

21 lutego 2019
Żaki

52029346_322369998630287_1247051433795125248_n Dobry turniej mają za sobą Żaki Piłkarskiego Przedszkola Karkonoszy Jelenia Góra. W rozgrywkach wzorowanych na Lidze Mistrzów i Lidze Europy biało – niebiescy nie mieli sobie równych i zwyciężyli w rozgrywkach!

W sobotni poranek w hali Parku Sportowego Złotnicza nasze trzy drużyny zmierzyły się z rówieśnikami Lechii Piechowice, MOKSIAL Szklarska Poręba, Olimpii Kowary, JTS Jawor oraz  KKS Jelenia Góra. Po rundzie eliminacyjnej dwa zespoły biało-niebieskich zakwalifikowały  się do Ligi Mistrzów, a zespół złożony z chłopców rocznika 2011 zagrał w Lidze Europy.
W fazie finałowej turnieju pierwszy zespół Karkonoszy nie miał sobie równych i zdobył Puchar Ligi Mistrzów, a druga drużyna ze Złotniczej 12 zajęła trzecie miejsce!
Także w Lidze Europy nie brakowało emocji. W tych rozgrywkach prym wiedli młodzi zawodnicy Karkonoszy Jelenia Góra, nie tracąc punktów – zwyciężyli całą Ligę Europy!

Na wyróżnienie indywidualne zasłużył Marcin Szyszka, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju